Irrigator Oral FC-188 UV

7 500 Lekë
me TVSH

Cfare eshte pajisja FC-188

Fjala e fundit e teknologjise per higjenen orale jane pajisjet Water Floss. Nje menyre profesionale e pastrimit te thelle inter-dental.

Ndihmon per:

 1. Higjene profesionale te gojes
 2. Lufton eren e keqe te gojes
 3. Lufton largimin e mishrave te dhembeve (parodontitis, gingivitis)
 4. Masazhon mishrat e dhembeve duke permiresuar qarkullimin e gjakut
 5. E domosdoshme per te gjithe personat me implante
 6. E domosdoshme per te gjithe personat me ura dhe kllef dentar

Pajisja sjell pastrimin profesional, ne shtepine tuaj.

Karakteristika te pergjithshme

Kapaciteti: 1000ml
Tensioni: 100-240VAC 50/60Hz
Fuqia: 18W
Hera e pare: <15 seconds
Pulsimet: 1200 times/min
Presioni: 30-125 psi
Rrjedhshmeria: 290 ml/min
Certifikata: CE, RoHS, FDA
Sterilizim me rreze Ultraviolet (UV)

Sasia

 

 

 

 

 

Pershkrim i pajisjes

Kapacitet i larte prej 1000ml uje qe mund te persoret nga 3 persona, pa nevoje per rimbushje. Kutia e sprucatoreve ka funksion sterilizimi me rreze Ultra Violet ne menyre qe te perdorni gjithnje sprucator te sterilizuar.

Maje eshte me rrotullim 360° per pastrim te plote te gojes dhe me 10 presione te ndryshme per te zgjedhur, zgjidhni presionin sa me komfort per ju. Bashke me aparatin perfshihen edhe 7 sprucatore (maja) multfunksionale per kujdes te plote dentar.
Gjithashtu, bazamenti i aparatit eshte me thithje per te evituar renie te pavullnetshme.

Kutia permban

Maja sprucimi: 3 cope (mund ta perdorin 3 persona)
Maje Ortodontike: 1 cope
Maje per pastrimin e cipes bakteriale: 1 cope
Maje Periodontale: 1 cope
Pastrues gjuhe: 1 cope

Permasat fizike

P.N: 0.96kg
P.B: 1.2kg
Permasat: 209 x 125 x 220mm
Kutia: 245 x 162 x 245mm

FC-188

Madhësia

Manual Perdorimi FC-188

Manuali i perdorimit per pajisjen FC-188

Madhësia (22.65M)

Komente

Vleresimi 

08-01-2019

Shum e mire

E porosita dhe me erdhi te nesermen. Shum shum e mire. Flm per korrektesen.

Vleresimi 

01-12-2018

Ia vlen

ia vlen

Vleresimi 

04-11-2018

Flm shume e mire

Shume e mire, flm.

Vleresimi 

14-10-2018

Shume mir

Ma rekomadnoi nje shok qe e kishte porositur dhe vertet na doli shume e mir. Skam pas besim me ble ne internet se kam degju qe kane dale produkte koti por ky i juaj eshte vertet produkt i mir. Flm.

Vleresimi 

07-10-2018

Me vlere

Pajisje shume e mire, jemi surprizuar nga funksionaliteti. Ju falenderojme per korrektesine!

Vleresimi 

27-09-2018

Erdhi shpejte

Posta e solli shume shpejte, pajisja shume e mire! Flm.

Vleresimi 

12-09-2018

E mora

Shume e mire, flm. Edhe dentisti ma rekomnandoi.

Vleresimi 

05-09-2018

Vertete funksionale

Nuk e prisja kaq funksionale, ja rekomandoj te gjitheve, ka shume vlere!!!

Vleresimi 

15-08-2018

Funksionon

Pas perdorimit me lehteson shume. Flm.

Vleresimi 

05-08-2018

Na erdhi ne kohe

Ne fillim mendonim se ishte ndonje produkt i zakonshem qe shitet ne internet. Por ne te vertete doli qe eshte nje aparat shume here me i mire nga sa e parashikoja. E perdor cdo dite dhe me kenaq pastrimi i thelle. Flm!

Vleresimi 

20-06-2018

Set shume i mire

Produkt shume i dobishme. Kushdo duhet ta kete nje te tille. Super e lehtë për t'u përdorur dhe i bën dhëmbët të ndjehen të freskët dhe të pastër. Shpejtësia dhe rrjedha e ujit janë të rregullueshme. Do t'ja rekomandoja te gjitheve.

 • 3 nga 3 persona e vleresojne kete koment.

Shto Koment

Irrigator Oral FC-188 UV

Cfare eshte pajisja FC-188

Fjala e fundit e teknologjise per higjenen orale jane pajisjet Water Floss. Nje menyre profesionale e pastrimit te thelle inter-dental.

Ndihmon per:

 1. Higjene profesionale te gojes
 2. Lufton eren e keqe te gojes
 3. Lufton largimin e mishrave te dhembeve (parodontitis, gingivitis)
 4. Masazhon mishrat e dhembeve duke permiresuar qarkullimin e gjakut
 5. E domosdoshme per te gjithe personat me implante
 6. E domosdoshme per te gjithe personat me ura dhe kllef dentar

Pajisja sjell pastrimin profesional, ne shtepine tuaj.

Karakteristika te pergjithshme

Kapaciteti: 1000ml
Tensioni: 100-240VAC 50/60Hz
Fuqia: 18W
Hera e pare: <15 seconds
Pulsimet: 1200 times/min
Presioni: 30-125 psi
Rrjedhshmeria: 290 ml/min
Certifikata: CE, RoHS, FDA
Sterilizim me rreze Ultraviolet (UV)

Shto Koment